Zahalte své domácnost do tajemné atmosféry s tímto zlatým kovovým měsícem, který je ideální pro výrobu lapačů snů a dalších originálních makrame dekorací. Díky speciální úpravě drátu si můžete být jisti, že vaše výtvory budou nejen krásné, ale i pevné a odolné. Tento měsíc o velikosti 30 cm se stane skvělým základem vašich kreativních projektů. Pustěte se do tvorby a nechte svou fantazii volný průběh s tímto jedinečným kovovým měsícem. Hlavní parametry: - Velikost měsíce: 30 cm - Průměr drátu:... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahalte své domácnost do tajemné atmosféry s tímto zlatým kovovým měsícem, který je ideální pro výrobu lapačů snů a dalších originálních makrame dekorací. Díky speciální úpravě drátu si můžete být jisti, že vaše výtvory budou nejen krásné, ale i pevné a odolné. Tento měsíc o velikosti 30 cm se stane skvělým základem vašich kreativních projektů. Pustěte se do tvorby a nechte svou fantazii volný průběh s tímto jedinečným kovovým měsícem.

Hlavní parametry:
- Velikost měsíce: 30 cm
- Průměr drátu: 3 mm
- Složení: kov
Zobrazit více

Články odjinud