Kovová obruč s průměrem od 10 cm do 60 cm je skvělým doplňkem pro vaše tvořivé projekty. S tloušťkou 3 mm a bílou barvou je ideální pro výrobu lapačů snů, okenních dekorací nebo obháčkování. Každý kruh má malou stopu po uchycení před nástřikem, což dodává produktu autentičnost. Obruč je spojena svarem, což zajišťuje pevnost a stabilitu. Pokud potřebujete více kusů, neváhejte nás kontaktovat, rádi se domluvíme. Hlavní parametry: - Průměr: 10 cm - 60 cm - Tloušťka: 3 mm - Barva: bílá - Stopa po uchycení... Celý popis

Koupit za 68 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kovová obruč s průměrem od 10 cm do 60 cm je skvělým doplňkem pro vaše tvořivé projekty. S tloušťkou 3 mm a bílou barvou je ideální pro výrobu lapačů snů, okenních dekorací nebo obháčkování. Každý kruh má malou stopu po uchycení před nástřikem, což dodává produktu autentičnost. Obruč je spojena svarem, což zajišťuje pevnost a stabilitu. Pokud potřebujete více kusů, neváhejte nás kontaktovat, rádi se domluvíme.

Hlavní parametry:
- Průměr: 10 cm - 60 cm
- Tloušťka: 3 mm
- Barva: bílá
- Stopa po uchycení před nástřikem
- Svařené spoje
Zobrazit více

Články odjinud