Kovová obruč určená k obháčkování je skvělým doplňkem pro vaše tvořivé projekty. S průměrem od 10 do 60 cm a tloušťkou 3 mm poskytuje dostatek prostoru pro vaši fantazii. Tato obruč je ideální pro výrobu lapačů snů, okenní dekorace, obháčkování a mnoho dalších kreativních nápadů. Díky své barvě ECRU/SMETANOVÁ se hodí do různých designových stylů. Každá obruč má malou stopu po uchycení před nástřikem, což dodává produktu autentičnost. Obruče jsou spojeny svarem, což zajišťuje jejich pevnost a odolnost.... Celý popis

Koupit za 34 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kovová obruč určená k obháčkování je skvělým doplňkem pro vaše tvořivé projekty. S průměrem od 10 do 60 cm a tloušťkou 3 mm poskytuje dostatek prostoru pro vaši fantazii. Tato obruč je ideální pro výrobu lapačů snů, okenní dekorace, obháčkování a mnoho dalších kreativních nápadů. Díky své barvě ECRU/SMETANOVÁ se hodí do různých designových stylů. Každá obruč má malou stopu po uchycení před nástřikem, což dodává produktu autentičnost. Obruče jsou spojeny svarem, což zajišťuje jejich pevnost a odolnost. Pokud potřebujete více kusů, neváhejte nás kontaktovat, rádi se s vámi domluvíme.

Hlavní parametry:
- Průměr: 10 - 60 cm
- Tloušťka: 3 mm
- Barva: ECRU/SMETANOVÁ
- Stopa po uchycení před nástřikem na každé obruči
- Spojeno svarem
Zobrazit více

Články odjinud