Pokud hledáte spolehlivé tavné tyčinky pro vaše hobby projekty, pak jsou ty od značky KREATOR tou správnou volbou. Tyčinky o průměru 7,8 mm jsou ideální pro různé druhy prací, ať už jde o lepení modelů, drobných oprav nebo jiných kreativních činností. S balením obsahujícím 12 kusů budete mít dostatek materiálu na dlouhou dobu. Díky vysoké kvalitě materiálu a preciznímu zpracování budete mít jistotu, že vaše práce budou držet pevně a spolehlivě. S těmito tavnými tyčinkami od KREATORu budete mít vše,... Celý popis

Koupit za 83 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivé tavné tyčinky pro vaše hobby projekty, pak jsou ty od značky KREATOR tou správnou volbou. Tyčinky o průměru 7,8 mm jsou ideální pro různé druhy prací, ať už jde o lepení modelů, drobných oprav nebo jiných kreativních činností. S balením obsahujícím 12 kusů budete mít dostatek materiálu na dlouhou dobu. Díky vysoké kvalitě materiálu a preciznímu zpracování budete mít jistotu, že vaše práce budou držet pevně a spolehlivě. S těmito tavnými tyčinkami od KREATORu budete mít vše, co potřebujete k tomu, abyste své nápady proměnili ve skutečnost.

Hlavní parametry:
- Průměr: 7,8 mm
- Počet kusů: 12
- Značka: KREATOR
Zobrazit více

Parametry

Barva transparentní
Značka Kreator
univerzální lepidla ano
lepící pásky ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud