Sada barev na hedvábí a textil KREUL Javana 6x20ml je tou správnou volbou pro kreativce, kteří milují individuální design tkanin. S touto sadou základních barev pro světlé látky můžete vytvářet barevné a jemné vzory na tričkách, taškách či jiných textiliích. Hladké a krémové barvy KREUL Javana Fabric Paints pronikají hluboko do látky a zůstávají světlostálé i po praní až do 60 °C. Ideální nejen pro tvorbu oblečení, ale i pro vytváření dekorativních prvků do domácnosti, jako jsou polštáře, látkové... Celý popis

Koupit za 435 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada barev na hedvábí a textil KREUL Javana 6x20ml je tou správnou volbou pro kreativce, kteří milují individuální design tkanin. S touto sadou základních barev pro světlé látky můžete vytvářet barevné a jemné vzory na tričkách, taškách či jiných textiliích. Hladké a krémové barvy KREUL Javana Fabric Paints pronikají hluboko do látky a zůstávají světlostálé i po praní až do 60 °C. Ideální nejen pro tvorbu oblečení, ale i pro vytváření dekorativních prvků do domácnosti, jako jsou polštáře, látkové potahy nebo stínítka. Tato sada barev je skvělá volba pro začátečníky, obsahuje totiž nejdůležitější základní barvy a je snadno kombinovatelná pro vytvoření vlastních odstínů.

Hlavní parametry:
- Obsah: 6 nádobek po 20 ml (citronová žlutá, karmínově červená, královská modrá, brilantně zelená, tmavě hnědá, černá)
- Ideální pro světlé textilie z bavlny, viskózy a směsí do 20% obsahu syntetických vláken
- Hladké a brilantní barvy s krémovým charakterem
- Barvy na vodní bázi, snadno míchatelné
- Světlostálé a odolné po zafixování
- Možnost praní až do 60 °C
- Vhodné pro aplikaci štětcem nebo malířským válečkem
Zobrazit více

Články odjinud