Kruh Lapač snů 20 cm

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Představte si, že se každou noc vaše sny stanou skutečností díky lapači snů kruhového tvaru o průměru 20 cm. Tento kouzelný kousek je vyroben s precizností laserového řezání a je skvělým doplňkem do vaší ložnice. S jemným průsvitným designem a sílou 3 mm se snové bytosti budou zachytávat a přivádět vám jen ty nejkrásnější sny. Nechte se unést do světa fantazie a magie s tímto originálním lapačem snů! Hlavní parametry: - Kruhový tvar o průměru 20 cm - Vyrobeno laserovým řezáním - Síla materiálu... Celý popis

Koupit za 48 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představte si, že se každou noc vaše sny stanou skutečností díky lapači snů kruhového tvaru o průměru 20 cm. Tento kouzelný kousek je vyroben s precizností laserového řezání a je skvělým doplňkem do vaší ložnice. S jemným průsvitným designem a sílou 3 mm se snové bytosti budou zachytávat a přivádět vám jen ty nejkrásnější sny. Nechte se unést do světa fantazie a magie s tímto originálním lapačem snů!

Hlavní parametry:
- Kruhový tvar o průměru 20 cm
- Vyrobeno laserovým řezáním
- Síla materiálu 3 mm
Zobrazit více

Články odjinud