Ponořte se do světa pohodlí a stylu s naší luxusní kuchyňskou bavlněnou osuškou s kapucí. S jejími rozměry 50x76 cm je ideální pro rychlé osušení rukou nebo obličeje po sprše. Díky kvalitní bavlněné látky je osuška velmi měkká a příjemná na dotek, zároveň snadno absorbuje vlhkost a rychle schn. Kapuce na osušce vám navíc poskytne pocit luxusu a pohodlí při každém použití. Skvěle se hodí do každé kuchyně a díky svému elegantnímu designu bude skvělým doplňkem vaší domácnosti. Hlavní parametry: -... Celý popis

Koupit za 113 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ponořte se do světa pohodlí a stylu s naší luxusní kuchyňskou bavlněnou osuškou s kapucí. S jejími rozměry 50x76 cm je ideální pro rychlé osušení rukou nebo obličeje po sprše. Díky kvalitní bavlněné látky je osuška velmi měkká a příjemná na dotek, zároveň snadno absorbuje vlhkost a rychle schn. Kapuce na osušce vám navíc poskytne pocit luxusu a pohodlí při každém použití. Skvěle se hodí do každé kuchyně a díky svému elegantnímu designu bude skvělým doplňkem vaší domácnosti.

Hlavní parametry:
- Materiál: bavlna
- Typ: kuchyňská osuška
- Velikost: 50x76 cm
- S kapucí
Zobrazit více

Články odjinud