S touto plastovou loupací hlavou pro karotku, velkou karotku, okurku a chřest budete mít loupaní zeleniny naprostou hračkou. Je vybavena flexibilními loupacími noži, které zajistí dokonalé loupaní s minimální ztrátou cenného obsahu. Tato loupací hlava je navržena speciálně pro modelovou řadu EPX a EM, což zaručuje perfektní kompatibilitu a snadnou manipulaci. Součástí balení je také praktický tlačný kolík, který usnadní a urychlí celý proces loupaní. S touto loupací hlavou ušetříte čas a energii... Celý popis

Koupit za 3 388 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto plastovou loupací hlavou pro karotku, velkou karotku, okurku a chřest budete mít loupaní zeleniny naprostou hračkou. Je vybavena flexibilními loupacími noži, které zajistí dokonalé loupaní s minimální ztrátou cenného obsahu. Tato loupací hlava je navržena speciálně pro modelovou řadu EPX a EM, což zaručuje perfektní kompatibilitu a snadnou manipulaci. Součástí balení je také praktický tlačný kolík, který usnadní a urychlí celý proces loupaní. S touto loupací hlavou ušetříte čas a energii při přípravě vašich oblíbených pokrmů.

Hlavní parametry:
- Plastová loupací hlava vhodná pro karotku, velkou karotku, okurku a chřest
- Flexibilní loupací nože pro dokonalé loupaní s minimální ztrátou
- Určeno pro loupače modelové řady EPX a EM
- Včetně tlačného kolíku
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L. Tellier

Články odjinud