Tento skvělý doplněk pro vaše loupací zařízení vám umožní loupat nejen mrkev a okurky, ale i chřest! Plastová hlava s flexibilními loupacími noži je navržena tak, aby minimalizovala ztrátu suroviny a zajistila dokonalé loupání každého kousku zeleniny. Tento produkt je určen speciálně pro loupače z modelové řady EPX a EM, a kromě toho je vybaven i tlačným kolíkem pro snadnou manipulaci. Hlavní parametry: - 4 druhy loupacích hlav pro karotku, velkou karotku, okurku a chřest - Plastová hlava s flexibilními... Celý popis

Koupit za 3 388 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento skvělý doplněk pro vaše loupací zařízení vám umožní loupat nejen mrkev a okurky, ale i chřest! Plastová hlava s flexibilními loupacími noži je navržena tak, aby minimalizovala ztrátu suroviny a zajistila dokonalé loupání každého kousku zeleniny. Tento produkt je určen speciálně pro loupače z modelové řady EPX a EM, a kromě toho je vybaven i tlačným kolíkem pro snadnou manipulaci.

Hlavní parametry:
- 4 druhy loupacích hlav pro karotku, velkou karotku, okurku a chřest
- Plastová hlava s flexibilními loupacími noži
- Minimalizuje ztrátu suroviny
- Kompatibilní s loupači modelové řady EPX a EM
- Dodáváno s tlačným kolíkem
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L. Tellier

Články odjinud