S touto plastovou hlavou na loupání zeleniny už nikdy nebudete mít problém s loupáním karotky, velké karotky, okurky nebo chřestu. Je vybavena flexibilními loupacími noži, které zajišťují dokonalé loupání s minimální ztrátou cenného obsahu. Tato hlava je kompatibilní s loupači z modelové řady EPX a EM a navíc je dodávána včetně tlačného kolíku, který usnadňuje manipulaci s loupací hlavou. Hlavní parametry: - 4 druhy loupacích hlav pro karotku, velkou karotku, okurku a chřest - Plastová hlava s... Celý popis

Koupit za 3 388 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto plastovou hlavou na loupání zeleniny už nikdy nebudete mít problém s loupáním karotky, velké karotky, okurky nebo chřestu. Je vybavena flexibilními loupacími noži, které zajišťují dokonalé loupání s minimální ztrátou cenného obsahu. Tato hlava je kompatibilní s loupači z modelové řady EPX a EM a navíc je dodávána včetně tlačného kolíku, který usnadňuje manipulaci s loupací hlavou.

Hlavní parametry:
- 4 druhy loupacích hlav pro karotku, velkou karotku, okurku a chřest
- Plastová hlava s flexibilními loupacími noži
- Minimalizuje ztrátu obsahu při loupání
- Kompatibilní s loupači modelové řady EPX a EM
- Dodáváno včetně tlačného kolíku
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L. Tellier

Články odjinud