Tento skvělý doplněk pro vaši kuchyňskou výbavu vám usnadní práci s loupaním různých druhů zeleniny. Plastová hlava s flexibilními loupacími noži je navržena tak, aby dokonale oloupala mrkev, velkou karotku, okurku nebo chřest s minimální ztrátou. Díky tlačnému kolíku je použití tohoto doplňku snadné a pohodlné. Tento produkt je speciálně určen pro loupače z modelové řady EPX a EM, což zaručuje perfektní kompatibilitu a snadnou integraci do vaší stávající výbavy. Hlavní parametry: - 4 druhy loupacích... Celý popis

Koupit za 4 719 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento skvělý doplněk pro vaši kuchyňskou výbavu vám usnadní práci s loupaním různých druhů zeleniny. Plastová hlava s flexibilními loupacími noži je navržena tak, aby dokonale oloupala mrkev, velkou karotku, okurku nebo chřest s minimální ztrátou. Díky tlačnému kolíku je použití tohoto doplňku snadné a pohodlné. Tento produkt je speciálně určen pro loupače z modelové řady EPX a EM, což zaručuje perfektní kompatibilitu a snadnou integraci do vaší stávající výbavy.

Hlavní parametry:
- 4 druhy loupacích hlav pro karotku, velkou karotku, okurku a chřest
- Plastová hlava s flexibilními loupacími noži
- Minimalizuje ztrátu při loupaní
- Určeno pro loupače modelové řady EPX a EM
- Včetně tlačného kolíku
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L. Tellier

Články odjinud