Loupač ananasu LT-AE je skvělým pomocníkem pro každého milovníka čerstvého ovoce. Díky tomuto praktickému nástroji můžete snadno a rychle oloupat ananas a připravit si lahodné kousky tohoto tropického ovocného pokladu. Jeho ergonomický design a ostrý nerezový nůž zajišťují snadné a pohodlné použití. Navíc je vybaven držadlem pro snadnou manipulaci. S loupačem ananasu LT-AE už nikdy nebudete ztrácet čas loupaním ananasu ručně, ale jednoduše a efektivně si ho můžete vychutnat kdykoli budete chtít.... Celý popis

Koupit za 1 911 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Loupač ananasu LT-AE je skvělým pomocníkem pro každého milovníka čerstvého ovoce. Díky tomuto praktickému nástroji můžete snadno a rychle oloupat ananas a připravit si lahodné kousky tohoto tropického ovocného pokladu. Jeho ergonomický design a ostrý nerezový nůž zajišťují snadné a pohodlné použití. Navíc je vybaven držadlem pro snadnou manipulaci. S loupačem ananasu LT-AE už nikdy nebudete ztrácet čas loupaním ananasu ručně, ale jednoduše a efektivně si ho můžete vychutnat kdykoli budete chtít.

Hlavní parametry:
- Průměr: 102 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L. Tellier

Články odjinud