Loupač ananasu LT-AE je skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni, který vám usnadní přípravu čerstvého ovoce. Díky tomuto praktickému nástroji můžete snadno a rychle oloupat ananas a připravit ho k podávání nebo dalšímu zpracování. Jeho kompaktní design a jednoduché ovládání ho činí ideálním pro každodenní použití. S loupačem ananasu LT-AE už nebudete muset ztrácet čas loupaním ananasu ručně, ale jednoduše a efektivně ho oloupete a užijete si svůj oblíbený exotický ovocný pokrm. Hlavní parametry: - Nástroj... Celý popis

Koupit za 1 911 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Loupač ananasu LT-AE je skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni, který vám usnadní přípravu čerstvého ovoce. Díky tomuto praktickému nástroji můžete snadno a rychle oloupat ananas a připravit ho k podávání nebo dalšímu zpracování. Jeho kompaktní design a jednoduché ovládání ho činí ideálním pro každodenní použití. S loupačem ananasu LT-AE už nebudete muset ztrácet čas loupaním ananasu ručně, ale jednoduše a efektivně ho oloupete a užijete si svůj oblíbený exotický ovocný pokrm.

Hlavní parametry:
- Nástroj na loupání ananasu
- Model: LT-AE
- Průměr: 95 mm
- Jednoduché ovládání
- Ideální pro každodenní použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L. Tellier

Články odjinud