Tento profesionální ruční vertikální loupač zeleniny je ideálním pomocníkem pro každou kuchyni. Díky svému nástěnnému provedení šetří místo na pracovní desce a zároveň umožňuje pohodlné a efektivní loupání zeleniny. S technickými parametry stejnými jako u stolního provedení s podstavcem řady EPX si můžete být jisti, že vám tento nástroj poskytne precizní výsledky každý den. Kovové provedení držáku loupací hlavy zajišťuje pevnost a odolnost, takže se nemusíte bát o jeho dlouhou životnost. Loupač... Celý popis

Koupit za 3 993 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento profesionální ruční vertikální loupač zeleniny je ideálním pomocníkem pro každou kuchyni. Díky svému nástěnnému provedení šetří místo na pracovní desce a zároveň umožňuje pohodlné a efektivní loupání zeleniny. S technickými parametry stejnými jako u stolního provedení s podstavcem řady EPX si můžete být jisti, že vám tento nástroj poskytne precizní výsledky každý den. Kovové provedení držáku loupací hlavy zajišťuje pevnost a odolnost, takže se nemusíte bát o jeho dlouhou životnost. Loupač je dodáván vždy s jednou příslušnou loupací hlavou, bez podstavce.

Hlavní parametry:
- Profesionální ruční vertikální loupač zeleniny
- Nástěnné provedení šetří místo na pracovní desce
- Technické parametry jako u stolního provedení s podstavcem řady EPX
- Dodáván s 1 loupací hlavou
- Kovové provedení držáku loupací hlavy zajišťuje pevnost a odolnost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L. Tellier

Články odjinud