Tento profesionální ruční vertikální loupač zeleniny je ideální volbou pro každou domácnost či restauraci, která si potrpí na precizní a rychlé loupání zeleniny. Díky stejným technickým parametrům jako u stolního provedení s podstavcem řady EPX, můžete očekávat stejně kvalitní výsledky, ale s větší flexibilitou a úsporou místa. Loupač je dodáván vždy s 1 příslušnou loupací hlavou bez podstavce, což zajišťuje snadnou manipulaci a skladování. Kovové provedení držáku loupací hlavy zaručuje pevnost... Celý popis

Koupit za 3 993 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento profesionální ruční vertikální loupač zeleniny je ideální volbou pro každou domácnost či restauraci, která si potrpí na precizní a rychlé loupání zeleniny. Díky stejným technickým parametrům jako u stolního provedení s podstavcem řady EPX, můžete očekávat stejně kvalitní výsledky, ale s větší flexibilitou a úsporou místa. Loupač je dodáván vždy s 1 příslušnou loupací hlavou bez podstavce, což zajišťuje snadnou manipulaci a skladování. Kovové provedení držáku loupací hlavy zaručuje pevnost a odolnost, takže se nemusíte bát o jeho dlouhou životnost.

Hlavní parametry:
- Profesionální ruční vertikální loupač zeleniny
- Stejné technické parametry jako u stolního provedení s podstavcem řady EPX
- Dodáván s 1 loupací hlavou bez podstavce
- Kovové provedení držáku loupací hlavy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L. Tellier

Články odjinud