Loupač zeleniny EMX na okurky s nerezovým držákem je profesionální ruční vertikální loupač zeleniny, který se upevňuje na stěnu. Díky stejným technickým parametrům jako u stolního provedení s podstavcem řady EPX poskytuje efektivní způsob loupení zeleniny. Loupač je dodáván s jednou příslušnou loupací hlavou a nerezovým držákem pro uchycení na zeď. Loupač je navržen speciálně pro salátové okurky o průměru do 60 mm. Plastová hlava s flexibilními nerezovými noži umožňuje snadné a rychlé loupení... Celý popis

Koupit za 5 566 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Loupač zeleniny EMX na okurky s nerezovým držákem je profesionální ruční vertikální loupač zeleniny, který se upevňuje na stěnu. Díky stejným technickým parametrům jako u stolního provedení s podstavcem řady EPX poskytuje efektivní způsob loupení zeleniny. Loupač je dodáván s jednou příslušnou loupací hlavou a nerezovým držákem pro uchycení na zeď.

Loupač je navržen speciálně pro salátové okurky o průměru do 60 mm. Plastová hlava s flexibilními nerezovými noži umožňuje snadné a rychlé loupení zeleniny jednoduchým protažením řeznou hlavou shora dolů. S tímto loupačem bude příprava salátů a jiných pokrmů mnohem rychlejší a pohodlnější.

Hlavní parametry:
- Profesionální vertikální loupač zeleniny
- Nástěnné uchycení
- Nerezový držák
- Vhodný pro okurky do průměru 60 mm
- Plastová hlava s nerezovými noži
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L. Tellier

Články odjinud