Tento profesionální ruční vertikální loupač zeleniny je skvělým pomocníkem při přípravě pokrmů. S touto inovativní pomůckou můžete snadno oloupat zeleninu pouhým protažením řeznou hlavou shora dolů. Loupač je dodáván s 1 příslušnou loupací hlavou, která je určena speciálně pro loupaní velkých karotek. Navíc existují 4 druhy loupacích hlav pro karotky, velké karotky, okurky a chřest, které si můžete dokoupit za doplatek. Loupač má nerezové provedení podstavce s kovovým držákem loupací hlavy a plastovou... Celý popis

Koupit za 6 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento profesionální ruční vertikální loupač zeleniny je skvělým pomocníkem při přípravě pokrmů. S touto inovativní pomůckou můžete snadno oloupat zeleninu pouhým protažením řeznou hlavou shora dolů. Loupač je dodáván s 1 příslušnou loupací hlavou, která je určena speciálně pro loupaní velkých karotek. Navíc existují 4 druhy loupacích hlav pro karotky, velké karotky, okurky a chřest, které si můžete dokoupit za doplatek.

Loupač má nerezové provedení podstavce s kovovým držákem loupací hlavy a plastovou hlavu s flexibilními loupacími noži pro dokonalé loupání s minimální ztrátou. Snímatelná loupací hlava umožňuje rychlou výměnu za jinou podle potřeby. Výška pod loupací hlavou je 340 mm a vstupní otvor má průměr 60 mm. Loupač lze také jednoduše umístit na zeď a je velmi snadný na obsluhu a údržbu.

Hlavní parametry:
- Rozměry - šířka: 140 mm
- Rozměry - hloubka: 215 mm
- Rozměry - výška: 510 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L. Tellier

Články odjinud