Tento profesionální ruční vertikální loupač zeleniny je ideální pro oloupení chřestu a další zeleniny s minimálním úsilím. S jednoduchým pohybem zhora dolů oloupíte zeleninu díky řezné hlavě s flexibilními noži. Loupač je dodáván s jednou loupací hlavou, avšak můžete si dokoupit další tři druhy hlav pro karotku, velkou karotku a okurku. Nerezový podstavec s kovovým držákem zajišťuje stabilitu a odolnost, zatímco plastová hlava s flexibilními noži zaručuje dokonalé loupání s minimální ztrátou. Snadno... Celý popis

Koupit za 6 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento profesionální ruční vertikální loupač zeleniny je ideální pro oloupení chřestu a další zeleniny s minimálním úsilím. S jednoduchým pohybem zhora dolů oloupíte zeleninu díky řezné hlavě s flexibilními noži. Loupač je dodáván s jednou loupací hlavou, avšak můžete si dokoupit další tři druhy hlav pro karotku, velkou karotku a okurku. Nerezový podstavec s kovovým držákem zajišťuje stabilitu a odolnost, zatímco plastová hlava s flexibilními noži zaručuje dokonalé loupání s minimální ztrátou. Snadno vyměnitelná loupací hlava umožňuje rychlou a jednoduchou údržbu. S výškou pod loupací hlavou 34 cm a možností umístit jej i na zeď je tento loupač praktický a snadno ovladatelný pomocník v kuchyni.

Hlavní parametry:
- Profesionální ruční vertikální loupač zeleniny
- Ideální pro oloupení chřestu a další zeleniny
- Flexibilní loupací nože pro minimální ztrátu
- Dodáván s 1 loupací hlavou, možnost dokoupení 3 dalších druhů
- Nerezový podstavec s kovovým držákem
- Snadná výměna loupací hlavy
- Výška pod loupací hlavou 34 cm
- Možnost umístit i na zeď
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L. Tellier

Články odjinud