S profesionálním ručním loupačem vodního melounu a tykve budete mít snadnou práci při přípravě osvěžujících pokrmů. Tento loupač je vyroben z nerezové oceli s pevnou plastovou rukojetí, což zajišťuje dlouhou životnost a pohodlné používání. Díky možnosti regulovat sílu řezu slupky si můžete být jisti, že plody budou loupané přesně podle vašich představ. S tímto praktickým nástrojem bude příprava jídel ještě snazší a rychlejší. Hlavní parametry: - Materiál: nerezová ocel s plastovou rukojetí - Regulovatelná... Celý popis

Koupit za 1 113 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S profesionálním ručním loupačem vodního melounu a tykve budete mít snadnou práci při přípravě osvěžujících pokrmů. Tento loupač je vyroben z nerezové oceli s pevnou plastovou rukojetí, což zajišťuje dlouhou životnost a pohodlné používání. Díky možnosti regulovat sílu řezu slupky si můžete být jisti, že plody budou loupané přesně podle vašich představ. S tímto praktickým nástrojem bude příprava jídel ještě snazší a rychlejší.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel s plastovou rukojetí
- Regulovatelná síla řezu slupky
- Rozměry: šířka 160 mm, hloubka 105 mm, výška 50 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L. Tellier

Články odjinud