S profesionálním ručním vykrajovačem dužniny ananasu už nikdy nebudete mít problém získat dokonalé kousky ananasu bez nepořádku. Tento vykrajovač je vyroben z nerezové oceli s pevnou plastovou rukojetí, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky krouživému pohybu vykrajovače z ananasu můžete snadno a rychle vykrojit dužninu o průměru až 28 mm. Tento nástroj je navržen tak, aby byl jednoduše ovladatelný a vhodný jak pro domácí, tak pro komerční využití. S tímto ručním vykrajovačem... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S profesionálním ručním vykrajovačem dužniny ananasu už nikdy nebudete mít problém získat dokonalé kousky ananasu bez nepořádku. Tento vykrajovač je vyroben z nerezové oceli s pevnou plastovou rukojetí, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky krouživému pohybu vykrajovače z ananasu můžete snadno a rychle vykrojit dužninu o průměru až 28 mm. Tento nástroj je navržen tak, aby byl jednoduše ovladatelný a vhodný jak pro domácí, tak pro komerční využití. S tímto ručním vykrajovačem ananasu budete mít vždy na dosah dokonalé kousky ananasu pro své recepty.

Hlavní parametry:
- Rozměry: šířka 30 mm, hloubka 30 mm, výška 240 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L. Tellier

Články odjinud