S profesionálním multifunkčním ručním kráječem jablek KALI už nebude příprava ovoce žádným problémem. Díky tomuto praktickému nástroji můžete jednoduše oloupat, odstranit jádřince a nakrájet jedno jablko najednou. Jeho stolní kovové provedení s barveným povrchem zajišťuje robustnost a dlouhou životnost. S jedním šroubem lze snadno připevnit k pracovní desce stolu a začít s přípravou ovocných pokrmů. Ruční ovládání umožňuje snadné použití, ale pokud preferujete elektrický pohon, máte možnost dokoupit... Celý popis

Koupit za 9 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S profesionálním multifunkčním ručním kráječem jablek KALI už nebude příprava ovoce žádným problémem. Díky tomuto praktickému nástroji můžete jednoduše oloupat, odstranit jádřince a nakrájet jedno jablko najednou. Jeho stolní kovové provedení s barveným povrchem zajišťuje robustnost a dlouhou životnost. S jedním šroubem lze snadno připevnit k pracovní desce stolu a začít s přípravou ovocných pokrmů. Ruční ovládání umožňuje snadné použití, ale pokud preferujete elektrický pohon, máte možnost dokoupit přídavný motor. Nůž je nastavitelný podle síly řezu loupání, což zaručuje precizní výsledky. Celková délka ručního kráječe včetně kličky je 39 cm, což z něj činí kompaktního pomocníka v kuchyni. Tento kvalitní kráječ je vhodný i pro nejnáročnější provoz s vysokými nároky na přesnost krájení.

Hlavní parametry:
- Současně oloupává, odstraňuje jádřince a nakrájí 1 jablko
- Stolní kovové provedení s barveným povrchem
- Možnost fixace k pracovní desce stolu 1 šroubem
- Ruční ovládání s možností dokoupení elektrického pohonu
- Nastavitelný nůž síly řezu loupání
- Celková délka včetně kličky: 39 cm
- Šíře plátku: 4 mm
- Rozměry: 315x125x210 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce L. Tellier

Články odjinud