Tmel na bázi epoxidu s kovovými a minerálními plnivy je ideální volbou pro lepení, tmelení a zalévání různých materiálů od železa a hliníku po dřevo a beton. Díky své dvousložkové struktuře poskytuje vysokou pevnost a odolnost. Směs se snadno připravuje v poměru 2:1 a nabízí rychlou manipulační pevnost již po 5 hodinách, s konečným vytvrzením dosaženým po 48 hodinách. S tímto tmelem můžete provádět opravy a konstrukční práce s jistotou a spolehlivostí. Hlavní parametry: - Dvousložkový tmel na bázi... Celý popis

Koupit za 443 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tmel na bázi epoxidu s kovovými a minerálními plnivy je ideální volbou pro lepení, tmelení a zalévání různých materiálů od železa a hliníku po dřevo a beton. Díky své dvousložkové struktuře poskytuje vysokou pevnost a odolnost. Směs se snadno připravuje v poměru 2:1 a nabízí rychlou manipulační pevnost již po 5 hodinách, s konečným vytvrzením dosaženým po 48 hodinách. S tímto tmelem můžete provádět opravy a konstrukční práce s jistotou a spolehlivostí.

Hlavní parametry:
- Dvousložkový tmel na bázi epoxidu
- Obsahuje kovové a minerální plnivy
- Určen pro lepení, tmelení a zalévání různých materiálů
- Směšovací poměr 2:1
- Manipulační pevnost po 5 hodinách
- Konečné vytvrzení po 48 hodinách
Zobrazit více

Parametry

Použití univerzální
Typ tmely

Články odjinud