Lahti Pro 46063 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Hledáte spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci s nebezpečnými látkami? Milla plynová silikonová polomaska 46063 je ideální volbou pro vás! Tato kvalitní polomaska je vyrobena z odolného a pohodlného silikonového materiálu, který zajistí pohodlí a bezpečnost během celé pracovní doby. Díky univerzálnímu velikostnímu provedení bude sedět skvěle všem uživatelům a díky nastavitelným popruhům se snadno přizpůsobí vaší hlavě. Polomaska je vybavena výdechovým ventilkem, který minimalizuje pocit tepla... Celý popis

Koupit za 413 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hledáte spolehlivou ochranu dýchacích cest při práci s nebezpečnými látkami? Milla plynová silikonová polomaska 46063 je ideální volbou pro vás! Tato kvalitní polomaska je vyrobena z odolného a pohodlného silikonového materiálu, který zajistí pohodlí a bezpečnost během celé pracovní doby. Díky univerzálnímu velikostnímu provedení bude sedět skvěle všem uživatelům a díky nastavitelným popruhům se snadno přizpůsobí vaší hlavě.

Polomaska je vybavena výdechovým ventilkem, který minimalizuje pocit tepla a vlhkosti uvnitř masky a zajišťuje tak pohodlné nošení i při delším používání. Díky filtrům s vysokou účinností ochrání vaše dýchací cesty před škodlivými částicemi, výpary, plyny a aerosoly. S touto polomaskou budete mít jistotu, že pracujete v bezpečí a se správnou ochranou.

Nečekejte a zajistěte si kvalitní ochranu pro svou práci s Milla plynovou silikonovou polomaskou 46063!

Hlavní parametry:
- Materiál: silikon
- Univerzální velikost
- Nastavitelné popruhy
- Výdechový ventil
- Vysoká účinnost filtrů
- Ochrana proti částicím, výparům, plynům a aerosolům
Zobrazit více

Parametry

Materiál plastové
Velikost univerzální
Typ polomasky
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud