Vyšívání je umění, které oživuje každou látku a přidává jí osobitý šarm. S tímto dřevěným kroužkem na vyšívací tkaniny s kovovým stahovacím šroubkem bude vaše vyšívání ještě snazší a přesnější. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování bude váš vyšívací projekt vypadat profesionálně a dokonale. Kroužek je navíc balen jednotlivě, což z něj činí praktický a elegantní doplněk pro každého milovníka vyšívání. Hlavní parametry: - Materiál: dřevo a kov - Typ: kroužek na vyšívací tkaniny - Stahovací... Celý popis

Koupit za 87 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívání je umění, které oživuje každou látku a přidává jí osobitý šarm. S tímto dřevěným kroužkem na vyšívací tkaniny s kovovým stahovacím šroubkem bude vaše vyšívání ještě snazší a přesnější. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování bude váš vyšívací projekt vypadat profesionálně a dokonale. Kroužek je navíc balen jednotlivě, což z něj činí praktický a elegantní doplněk pro každého milovníka vyšívání.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo a kov
- Typ: kroužek na vyšívací tkaniny
- Stahovací mechanismus: kovový šroubek
- Balení: 1 ks
Zobrazit více

Články odjinud