Prostředek LIQUI MOLY je spolehlivým řešením pro zabraňování uvolnění šroubů. Díky možnosti volby z více stupňů pevnosti si můžete vybrat ten správný pro vaše potřeby. Tento prostředek odolává vibracím a je vhodný pro široký teplotní rozsah od -60 °C do +150 °C. Rychle a spolehlivě se vytvrzuje, což zajišťuje efektivní ochranu. Navíc je použitelný i pro zaolejované povrchy šroubů, těsní šroubové spoje a zabraňuje průsakům skrze ně. S dobrou chemickou stálostí je ideální volbou pro všechny běžné... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Prostředek LIQUI MOLY je spolehlivým řešením pro zabraňování uvolnění šroubů. Díky možnosti volby z více stupňů pevnosti si můžete vybrat ten správný pro vaše potřeby. Tento prostředek odolává vibracím a je vhodný pro široký teplotní rozsah od -60 °C do +150 °C. Rychle a spolehlivě se vytvrzuje, což zajišťuje efektivní ochranu. Navíc je použitelný i pro zaolejované povrchy šroubů, těsní šroubové spoje a zabraňuje průsakům skrze ně. S dobrou chemickou stálostí je ideální volbou pro všechny běžné matice a šrouby všech jakostí.

Hlavní parametry:
- Odolává vibracím
- Teplotní rozsah: -60 °C až +150 °C
- Rychlé a spolehlivé vytvrzení
- Použitelný i pro zaolejované povrchy šroubů
- Těsní šroubové spoje a zabraňuje průsakům
- Dobrá chemická stálost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Liqui Moly
Typ lepidla

Určitě si přečtěte

Články odjinud