Lis na brambory 16563

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S nerezovým lisem na brambory bude příprava vašich oblíbených bramborových pokrmů naprostou hračkou! Stačí otevřít ramena, vložit do lisu uvařené a očištěné brambory a pak jen stisknout ramena k sobě. S touto praktickou pomůckou můžete snadno připravit bramborovou kaši nebo třeba házené noky. Součástí lisu je také 1 náhradní vložka, abyste měli jistotu, že vám bude sloužit dlouho. Hlavní parametry: - Průměr: 9,3 cm - Průměr otvoru: 2,5 mm - Délka rukojeti: 15 cm - Výška: 7 cm - Hmotnost: 0,48... Celý popis

Koupit za 482 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S nerezovým lisem na brambory bude příprava vašich oblíbených bramborových pokrmů naprostou hračkou! Stačí otevřít ramena, vložit do lisu uvařené a očištěné brambory a pak jen stisknout ramena k sobě. S touto praktickou pomůckou můžete snadno připravit bramborovou kaši nebo třeba házené noky. Součástí lisu je také 1 náhradní vložka, abyste měli jistotu, že vám bude sloužit dlouho.

Hlavní parametry:
- Průměr: 9,3 cm
- Průměr otvoru: 2,5 mm
- Délka rukojeti: 15 cm
- Výška: 7 cm
- Hmotnost: 0,48 kg
Zobrazit více

Články odjinud