Lis na česnek 14811

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S příchodem tohoto praktického lisu na česnek se zbavíte starostí spojených s ručním prolisováním česneku. Stačí očistit česnek a následně ho jednoduše protlačit pomocí nerezové strany lisovače. Tento nenahraditelný pomocník v kuchyni vám ušetří spoustu času a usnadní přípravu vašich oblíbených jídel. Navíc díky své kompaktní velikosti se vejde do každé zásuvky nebo na volný prostor na pracovní desce. Lis na česnek je vyroben z odolného plastu, který zaručuje dlouhou životnost produktu a snadnou... Celý popis

Koupit za 76 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S příchodem tohoto praktického lisu na česnek se zbavíte starostí spojených s ručním prolisováním česneku. Stačí očistit česnek a následně ho jednoduše protlačit pomocí nerezové strany lisovače. Tento nenahraditelný pomocník v kuchyni vám ušetří spoustu času a usnadní přípravu vašich oblíbených jídel. Navíc díky své kompaktní velikosti se vejde do každé zásuvky nebo na volný prostor na pracovní desce. Lis na česnek je vyroben z odolného plastu, který zaručuje dlouhou životnost produktu a snadnou údržbu.

Hlavní parametry:
- Délka: 10,5 cm
- Šířka: 5 cm
- Hmotnost: 0,1 kg
Zobrazit více

Články odjinud