Lis na ovoce ruční 30l FRUIT

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S ručním lisem na ovoce bude výroba domácích moštů a vín hračkou! Tento lis je vyroben z kvalitních materiálů, jako je bukové dřevo, kov a polyesterová rouška, a díky tomu je nejen odolný, ale i stylovým doplňkem do vaší domácnosti. S jeho objemem 30 litrů a výškou 110 cm zvládnete lisovat rozdrcená jablka, hrozny a další ovoce bez námahy. Díky průměru sběrné mísy 28,6 cm a výšce základny od země 16,5 cm bude obsluha lisu pohodlná a efektivní. S hmotností 16,5 kg je lis dostatečně stabilní a zároveň... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S ručním lisem na ovoce bude výroba domácích moštů a vín hračkou! Tento lis je vyroben z kvalitních materiálů, jako je bukové dřevo, kov a polyesterová rouška, a díky tomu je nejen odolný, ale i stylovým doplňkem do vaší domácnosti. S jeho objemem 30 litrů a výškou 110 cm zvládnete lisovat rozdrcená jablka, hrozny a další ovoce bez námahy. Díky průměru sběrné mísy 28,6 cm a výšce základny od země 16,5 cm bude obsluha lisu pohodlná a efektivní. S hmotností 16,5 kg je lis dostatečně stabilní a zároveň snadno přenosný. A pokud by se náhodou filtrační rouška opotřebovala, není problém – lze dokoupit náhradní. S tímto lisem budete mít vše, co potřebujete k výrobě lahodných domácích nápojů!

Hlavní parametry:
- Objem lisu: 30 l
- Celková výška: 110 cm
- Průměr sběrné mísy: 28,6 cm
- Výška základny od země: 16,5 cm
- Hmotnost: 16,5 kg
- Materiál: bukové dřevo, kov, polyesterová rouška, nerez nýty
Zobrazit více

Články odjinud