Lis na ovoce ruční FRUIT 30l

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S ručním lisem na ovoce bude výroba domácích moštů a vín hračkou! Tento lis je skvělým pomocníkem při lisování rozdrcených jablek, hroznů a dalšího ovoce. S celkovou výškou 110 cm a průměrem sběrné mísy 28,6 cm poskytuje dostatek prostoru pro lisování. Díky bukovému dřevu, kovu, polyesterové roušce a nerezovým nýtům je lis odolný a dlouhotrvající. S nízkou výškou základny od země 16,5 cm je stabilní a snadno ovladatelný. S náhradní filtrační rouškou, kterou lze dokoupit, bude vaše lisování ještě... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S ručním lisem na ovoce bude výroba domácích moštů a vín hračkou! Tento lis je skvělým pomocníkem při lisování rozdrcených jablek, hroznů a dalšího ovoce. S celkovou výškou 110 cm a průměrem sběrné mísy 28,6 cm poskytuje dostatek prostoru pro lisování. Díky bukovému dřevu, kovu, polyesterové roušce a nerezovým nýtům je lis odolný a dlouhotrvající. S nízkou výškou základny od země 16,5 cm je stabilní a snadno ovladatelný. S náhradní filtrační rouškou, kterou lze dokoupit, bude vaše lisování ještě efektivnější a výsledný produkt kvalitnější.

Hlavní parametry:
- Objem lisu: 30 l
- Celková výška: 110 cm
- Průměr sběrné mísy: 28,6 cm
- Výška základny od země: 16,5 cm
- Hmotnost: 16,5 kg
- Materiál: bukové dřevo, kov, polyesterová rouška, nerezové nýty
Zobrazit více

Parametry

Výrobce M.A.T.

Články odjinud