Toto barevné cementové bidýlko je skvělým doplňkem pro klece vašich drobných mazlíčků. Jeho jedinečný design a odolný materiál zaručují, že se váš mazlíček bude cítit jako doma. S délkou 11 cm a průměrem 3 cm poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek a hraní. Navíc jeho barevné provedení dodá kleci živý a veselý vzhled. Ideální volba pro každého milovníka zvířat, který chce, aby se jeho mazlíček cítil pohodlně a šťastně. Hlavní parametry: - Materiál: cement - Barva: barevná - Délka: 11 cm - Průměr:... Celý popis

Koupit za 140 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toto barevné cementové bidýlko je skvělým doplňkem pro klece vašich drobných mazlíčků. Jeho jedinečný design a odolný materiál zaručují, že se váš mazlíček bude cítit jako doma. S délkou 11 cm a průměrem 3 cm poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek a hraní. Navíc jeho barevné provedení dodá kleci živý a veselý vzhled. Ideální volba pro každého milovníka zvířat, který chce, aby se jeho mazlíček cítil pohodlně a šťastně.

Hlavní parametry:
- Materiál: cement
- Barva: barevná
- Délka: 11 cm
- Průměr: 3 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hagen

Články odjinud