Přineste do klece vašeho drobného mazlíčka kousek přírody s tímto barevným cementovým bidýlkem. Svému chlupatému kamarádovi tak můžete poskytnout nejen skvělé místo k odpočinku, ale i stylový a moderní doplněk pro jeho domov. Bidýlko je vyrobeno z kvalitního cementu, který zajišťuje pevnost a stabilitu, zatímco jeho barevné provedení dodá kleci nebo teráriu živý a hravý vzhled. S délkou 20,5 cm a průměrem 4 cm poskytuje dostatek prostoru pro vašeho mazlíčka, aby si mohl pohodlně natáhnout nohy nebo... Celý popis

Koupit za 160 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do klece vašeho drobného mazlíčka kousek přírody s tímto barevným cementovým bidýlkem. Svému chlupatému kamarádovi tak můžete poskytnout nejen skvělé místo k odpočinku, ale i stylový a moderní doplněk pro jeho domov. Bidýlko je vyrobeno z kvalitního cementu, který zajišťuje pevnost a stabilitu, zatímco jeho barevné provedení dodá kleci nebo teráriu živý a hravý vzhled. S délkou 20,5 cm a průměrem 4 cm poskytuje dostatek prostoru pro vašeho mazlíčka, aby si mohl pohodlně natáhnout nohy nebo si ulehnout ke spánku.

Hlavní parametry:
- Materiál: cement
- Barva: barevná
- Rozměry: délka 20,5 cm, průměr 4 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hagen

Články odjinud