Loctite 243 - spolehlivý zajišťovač závitů pro pevné spoje Loctite 243 je anaerobní středně pevnostní prostředek určený pro zajištění a utěsnění závitů od renomované značky Loctite. Díky svým vlastnostem zabraňuje samovolnému uvolnění závitu a zároveň umožňuje snadnou demontáž spoje. Hlavní parametry: - OE čísla: ACST014 - Obsah: 10,0 ml (0,01 litru) - Chemická vlastnost: středně pevný - Doba zpracování: 10 minut - Doba vytvrzení: 10 minut - Lepený materiál: kovy - Provozní teplota od: -55 °C... Celý popis

Koupit za 1 192 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Loctite 243 - spolehlivý zajišťovač závitů pro pevné spoje

Loctite 243 je anaerobní středně pevnostní prostředek určený pro zajištění a utěsnění závitů od renomované značky Loctite. Díky svým vlastnostem zabraňuje samovolnému uvolnění závitu a zároveň umožňuje snadnou demontáž spoje.

Hlavní parametry:
- OE čísla: ACST014
- Obsah: 10,0 ml (0,01 litru)
- Chemická vlastnost: středně pevný
- Doba zpracování: 10 minut
- Doba vytvrzení: 10 minut
- Lepený materiál: kovy
- Provozní teplota od: -55 °C
- Provozní teplota do: 180 °C
- Tepelná odolnost: -55 až +180 °C
- Barva: fialová
- Množství: 1 ks
- Viskoziita: 1300 - 3000 mPa.s
- Maximální rozměr závitu: M36
- Povolovací moment: 26 Nm
- Manipulační pevnost na oceli: 10 min
- Manipulační pevnost na nerezi: 10 min
- Tixotropie: ano
- Typ obalu: Aplikační lahvička

Loctite 243 je ideální pro upevnění šroubů motorů, zajištění závitových spojů u čerpadel, středněpevnostní zajištění a těsnění závitů nebo pro zajištění šroubů převodových skříní. Díky svému tixotropnímu charakteru nevyteče a umožňuje snadnou aplikaci i nad hlavou či na svislých plochách.

Loctite 243 je vhodný tam, kde je potřeba spolehlivého zajištění závitů a kde se očekává vibrace či znečištění olejem. S Loctite 243 získáte jistotu pevného spoje a snadnou demontáž, což usnadní vaše opravy a montáže. Pro správné použití doporučujeme dodržovat pokyny uvedené v technickém listu produktu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Barva modré
Značka Loctite
Velikost balení 10 ml

Určitě si přečtěte

Články odjinud