Loctite 243 je spolehlivým zajišťovačem závitů, matic a šroubů, který je určen pro demontovatelné spoje běžného ručního nářadí. Tento nejprodávanější zajišťovač na trhu poskytuje zvýšenou odolnost vůči teplotě a je ideální pro méně aktivní povrchy, jako je nerezová ocel. Díky tixotropnímu charakteru nedochází k jeho stékání z místa nanesení a vytvrzuje bez přístupu vzduchu, což zabraňuje uvolnění spoje způsobeného vibracemi a rázy. Hlavní parametry: - Dodává se v balení: 5ml, 10ml, 24ml, 50 ml,... Celý popis

Koupit za 651 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Loctite 243 je spolehlivým zajišťovačem závitů, matic a šroubů, který je určen pro demontovatelné spoje běžného ručního nářadí. Tento nejprodávanější zajišťovač na trhu poskytuje zvýšenou odolnost vůči teplotě a je ideální pro méně aktivní povrchy, jako je nerezová ocel. Díky tixotropnímu charakteru nedochází k jeho stékání z místa nanesení a vytvrzuje bez přístupu vzduchu, což zabraňuje uvolnění spoje způsobeného vibracemi a rázy.

Hlavní parametry:
- Dodává se v balení: 5ml, 10ml, 24ml, 50 ml, 250 ml
- Viskozieta: 1300 - 3000 [mPa.s]
- Maximální rozměr závitu: M36
- Povolovací moment: 26 [Nm]
- Teplotní odolnost: - 55 až + 180 [°C]
- Manipulační pevnost na oceli: 10 [min]
- Manipulační pevnost na nerezi: 10 [min]
- Tixotropie: ano

Vlastnosti:
- Technologie: akrylát
- Vzhled: modrá kapalina
- Složky: jednosložkový
- Viskozieta: střední, tixotropní
- Vytvrzení: anaerobní
- Sekundární vytvrzení: aktivátor
- Aplikace: zajišťování závitů
- Pevnost: střední

Pro správnou montáž, demontáž a čištění doporučujeme konzultovat technický list produktu. Bezpečnostní list Loctite 234 je k dispozici na vyžádání. Před aplikací je důležité očistit součásti pomocí Loctite 7063 nebo Loctite 7061. V případě použití při teplotách pod 5°C je nutné použít aktivátor. S Loctite 243 budou vaše spoje pevné a spolehlivé i v náročných podmínkách.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Velikost balení 24 ml
Typ lepidla
Barva modré
Značka Loctite
akrylátové tmely ano
polyuretanové tmely ano
silikonové tmely ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud