Loctite 243 je spolehlivým zajišťovačem závitů, matic a šroubů, který vám zajistí, že vaše spoje zůstanou pevně a bezpečně v místě. Tento produkt je ideální pro situace, kdy potřebujete zajištění a utěsnění závitových spojů, které však budou stále demontovatelné běžným ručním nářadím. Díky schopnosti vytvrdit bez přístupu vzduchu zabraňuje Loctite 243 uvolnění spoje způsobené vibracemi a rázy, což z něj činí neocenitelného pomocníka v každé dílně. Loctite 243 je nejprodávanějším zajišťovačem na... Celý popis

Koupit za 194 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Loctite 243 je spolehlivým zajišťovačem závitů, matic a šroubů, který vám zajistí, že vaše spoje zůstanou pevně a bezpečně v místě. Tento produkt je ideální pro situace, kdy potřebujete zajištění a utěsnění závitových spojů, které však budou stále demontovatelné běžným ručním nářadím. Díky schopnosti vytvrdit bez přístupu vzduchu zabraňuje Loctite 243 uvolnění spoje způsobené vibracemi a rázy, což z něj činí neocenitelného pomocníka v každé dílně.

Loctite 243 je nejprodávanějším zajišťovačem na trhu a to z dobrého důvodu. Jeho vlastnosti jsou skvělé pro méně aktivní povrchy, jako je nerezová ocel nebo pokovené povrchy. Díky zvýšené odolnosti vůči teplotě a větší toleranci k mírně zamaštěným povrchům si tento produkt dokáže poradit i s náročnějšími úkoly. Jeho tixotropní charakter zase zabraňuje stékání z místa nanesení, což usnadňuje práci a zajišťuje precizní výsledek.

Hlavní parametry:
- Dodává se v balení: 5ml, 10ml, 24ml, 50 ml, 250 ml
- Viskoziota: 1300 - 3000 [mPa.s]
- Maximální rozměr závitu: M36
- Povolovací moment: 26 [Nm]
- Teplotní odolnost: - 55 až + 180 [°C]
- Manipulační pevnost na oceli: 10 [min]
- Manipulační pevnost na nerezi: 10 [min]
- Tixotropie: ano

Loctite 243 je vyrobený s technologií akrylátu a má modrou kapalinovou konzistenci. Jedná se o jednosložkový produkt s tixotropní viskozitou, který vytvrzuje anaerobně. Pro sekundární vytvrzení je třeba použít aktivátor. Jeho hlavní aplikací je zajišťování závitů a disponuje střední pevností, která je dostatečná pro širokou škálu použití.

Pro správnou montáž, demontáž a čištění je důležité dodržovat pokyny uvedené v technickém listu produktu. Bezpečnostní list je k dispozici na vyžádání. Před nanesením Loctite 243 je nutné důkladně vyčistit součásti pomocí Loctite 7063 nebo Loctite 7061. V případě použití při teplotě pod 5°C je doporučeno použít aktivátor. S Loctite 243 budete mít jistotu, že vaše spoje zůstanou pevné a spolehlivé i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Barva modré
tmely na kov ano
akrylátové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud