Loctite 270 je spolehlivým partnerem pro trvalé upevňování a utěsňování závitových spojů, které jsou vystaveny vysokým zatížením a vibracím. Díky schopnosti vytvrzovat bez přístupu vzduchu dokáže zajištění spoje mezi kovovými povrchy a zabránit jejich samovolnému uvolnění. Tento produkt je ideální pro upevnění a těsnění velkých šroubů, stejně jako pro spoje, které mají zůstat trvale pevné. Loctite 270 je odolný vůči vysokým teplotám a mírnému znečištění olejem, což z něj činí skvělou volbu pro... Celý popis

Koupit za 267 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Loctite 270 je spolehlivým partnerem pro trvalé upevňování a utěsňování závitových spojů, které jsou vystaveny vysokým zatížením a vibracím. Díky schopnosti vytvrzovat bez přístupu vzduchu dokáže zajištění spoje mezi kovovými povrchy a zabránit jejich samovolnému uvolnění.

Tento produkt je ideální pro upevnění a těsnění velkých šroubů, stejně jako pro spoje, které mají zůstat trvale pevné. Loctite 270 je odolný vůči vysokým teplotám a mírnému znečištění olejem, což z něj činí skvělou volbu pro náročné aplikace.

Hlavní parametry:
- Dodávka v balení: 10ml, 50 ml, 250 ml
- Viskoziota: 400 - 600 [mPa.s]
- Maximální rozměr závitu: M20
- Povolovací moment: 33 [Nm]
- Teplotní odolnost: - 55 až + 180 [°C]
- Manipulační pevnost na oceli: 10 [min]
- Manipulační pevnost na nerezi: 150 [min]
- Tixotropie: ne

Loctite 270 využívá akrylátovou technologii a má střední viskozitu, což usnadňuje aplikaci. Jeho zelená kapalina je jednosložková a tixotropní, což zajišťuje vysokou pevnost spoje. Díky anaerobnímu vytvrzení a aktivátoru pro sekundární vytvrzení je spoj zajištěný a odolný.

Pro správné použití doporučujeme konzultovat technický list produktu pro pokyny týkající se montáže, demontáže a čištění. Bezpečnostní list Loctite 270 je k dispozici na vyžádání. Před aplikací je důležité důkladně vyčistit spojené části pomocí Loctite 7063 nebo Loctite 7061. V případě použití při nízkých teplotách je nutné použít aktivátor pro optimální výkon.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Velikost balení 10 ml
Typ lepidla
Barva zelené
Značka Loctite
Epoxidové tmely ano

Články odjinud