LOCTITE® 2701 je spolehlivým partnerem pro trvalé upevňování a utěsňování závitových spojů. Díky svému anaerobnímu vytvrzení a aktivátoru poskytuje vysokou pevnost spoje, který odolává vibracím a rázům. Tento produkt je ideální pro neaktivní povrchy a prostředí s vysokou teplotou oleje. S LOCTITE® 2701 můžete být jisti, že vaše spoje zůstanou pevné a bezpečné i za extrémních podmínek. Hlavní parametry: - Technologie: Akrylát - Chemický typ: Dimethakrylát ester - Vzhled (nevytvrzený): Zelená kapalina... Celý popis

Koupit za 214 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

LOCTITE® 2701 je spolehlivým partnerem pro trvalé upevňování a utěsňování závitových spojů. Díky svému anaerobnímu vytvrzení a aktivátoru poskytuje vysokou pevnost spoje, který odolává vibracím a rázům. Tento produkt je ideální pro neaktivní povrchy a prostředí s vysokou teplotou oleje. S LOCTITE® 2701 můžete být jisti, že vaše spoje zůstanou pevné a bezpečné i za extrémních podmínek.

Hlavní parametry:
- Technologie: Akrylát
- Chemický typ: Dimethakrylát ester
- Vzhled (nevytvrzený): Zelená kapalina
- LMS Fluorescence: Pozitivní pod UV zářením
- Viskozita: Nízká
- Vytvrzení: Anaerobní
- Sekundární vytvrzení: Aktivátor
- Aplikace: Zajišťování závitů
- Pevnost: Vysoká

Pokud hledáte spolehlivý a odolný produkt pro upevnění závitů, LOCTITE® 2701 je tou správnou volbou. S jeho snadným a efektivním použitím budete mít jistotu, že vaše spoje budou bezpečné a pevné. Navíc díky možnosti demontáže a čištění bude údržba spojů jednoduchá a bez problémů. LOCTITE® 2701 - pro spoje, na které se můžete spolehnout.

Klasifikace látky(směsi):
- H317: Může vyvolat alergickou kožní reakci.
- H319: Způsobuje vážné podráždění očí.
- H335: Může způsobit podráždění dýchacích cest.
- H412: Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Barva zelené
akrylátové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud