Sada Loctite AA 319/7649 je skvělým pomocníkem pro lepení skla a kovu, a dokonce i keramiky či plastů, s výjimkou termoplastů, PP a PE. Díky svým vlastnostem poskytuje kvalitní konstrukční spoje, které jsou vysocepevnostní a odolné. Tato sada nabízí efektivní náhradu běžných mechanických spojů a umožňuje rychle a spolehlivě opravit kovové díly nebo sklo. Lepidlo Loctite 319 na bázi akrylátu společně s aktivátorem Loctite 7649 zajistí, že vaše spoje budou pevné a odolné i při vysokém zatížení. Hlavní... Celý popis

Koupit za 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada Loctite AA 319/7649 je skvělým pomocníkem pro lepení skla a kovu, a dokonce i keramiky či plastů, s výjimkou termoplastů, PP a PE. Díky svým vlastnostem poskytuje kvalitní konstrukční spoje, které jsou vysocepevnostní a odolné. Tato sada nabízí efektivní náhradu běžných mechanických spojů a umožňuje rychle a spolehlivě opravit kovové díly nebo sklo. Lepidlo Loctite 319 na bázi akrylátu společně s aktivátorem Loctite 7649 zajistí, že vaše spoje budou pevné a odolné i při vysokém zatížení.

Hlavní parametry:
- Balení: Lepidlo Loctite AA 319 a aktivátor Loctite 7649
- Technologie: Akrylát
- Složení: Jednosložkové lepidlo
- Aktivátor: Loctite 7649
- Viskoziita: Střední
- Vytvrzení: Anaerobní s aktivátorem (při pokojové teplotě)
- Barva: Čirá, velmi světle jantarová
- Teplotní rozmezí: -55 °C až +125 °C
- Manipulační pevnost: 30–60 sekund
- Vytvrzení: 1–4 hodiny
- Pevnost ve smyku: 12–26 N/mm2
- Pevnost v tahu: 34 N/mm2
- Použití: Lepení

S touto sadou získáte spolehlivého pomocníka pro lepení kovu a skla, který vytvoří trvanlivé spoje, odolné vůči zatížení. Buďte však opatrní, abyste nepoužili sadu na termoplasty, PP a PE, a dodržujte pokyny pro správné použití. Sada Loctite AA 319/7649 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a odolné lepidlo pro kovové díly a sklo.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Barva oranžové - jantar
Značka Loctite
akrylátové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud