LOCTITE 3450 tekutý kov 25g

90 %
Stars
(18 hodnocení)

Hysol® 3450™ je dvousložkové epoxidové lepidlo, které se rychle vytvrzuje při pokojové teplotě. Tento produkt je ideální pro lepení kovů s vysokou pevností spoje a schopností vyplňovat spáry. Díky těmto vlastnostem je vhodný pro lepení hrubých povrchů a různých materiálů jako jsou kovy, keramika, tuhé plasty nebo dřevo. Hysol® 3450™ je černé pryskyřice a smetanově bílé tvrdidlo, které se mísí v poměru 1:1 a nabízí plnou záruku na své vlastnosti. **Hlavní parametry:** - Technologie: Epoxid - Chemický... Celý popis

Koupit za 579 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hysol® 3450™ je dvousložkové epoxidové lepidlo, které se rychle vytvrzuje při pokojové teplotě. Tento produkt je ideální pro lepení kovů s vysokou pevností spoje a schopností vyplňovat spáry. Díky těmto vlastnostem je vhodný pro lepení hrubých povrchů a různých materiálů jako jsou kovy, keramika, tuhé plasty nebo dřevo. Hysol® 3450™ je černé pryskyřice a smetanově bílé tvrdidlo, které se mísí v poměru 1:1 a nabízí plnou záruku na své vlastnosti.

**Hlavní parametry:**
- Technologie: Epoxid
- Chemický typ: Epoxid
- Vzhled (Pryskyřice): Černý
- Vzhled (Tvrdidlo): Smetanově bílá pasta
- Složky: Dvě složky - pryskyřice a tvrdidlo
- Mísicí poměr - objemový: Pryskyřice : tvrdidlo 1 : 1
- Vytvrzení: Po zamíchání při pokojové teplotě
- Aplikace: Lepení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Velikost balení 25 ml
Typ lepidla
Barva šedé
Značka Loctite

Články odjinud