LOCTITE® 3463™ je spolehlivým pomocníkem při rychlých opravách a údržbě doma i v dílně. Tento všestranný dvousložkový epoxidový tmel s ocelovým plnivem nabízí vysokou pevnost v tlaku a skvělou adhezi na většinu povrchů. Díky schopnosti vytvrzovat pod vodou je ideální pro opravy trhlin v potrubí, vyplňování děr pro šrouby či opravy defektů v odlitých dílech. S vytvrzením během pouhých 10 minut uspokojí i ty nejnaléhavější potřeby. LOCTITE® 3463™ je jednosložkový, což usnadňuje jeho aplikaci, a díky... Celý popis

Koupit za 464 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

LOCTITE® 3463™ je spolehlivým pomocníkem při rychlých opravách a údržbě doma i v dílně. Tento všestranný dvousložkový epoxidový tmel s ocelovým plnivem nabízí vysokou pevnost v tlaku a skvělou adhezi na většinu povrchů. Díky schopnosti vytvrzovat pod vodou je ideální pro opravy trhlin v potrubí, vyplňování děr pro šrouby či opravy defektů v odlitých dílech. S vytvrzením během pouhých 10 minut uspokojí i ty nejnaléhavější potřeby. LOCTITE® 3463™ je jednosložkový, což usnadňuje jeho aplikaci, a díky širokému rozmezí pracovních teplot od -30 °C do +121 °C je vhodný pro mnoho různých úkolů.

Hlavní parametry:
- Technologie: Epoxid
- Chemický typ: Epoxid
- Vzhled: Kovově černý LMS
- Složení: Jednosložkový
- Vytvrzení: Za pokojové teploty
- Aplikace: Lepení
- Vytvrzuje pod vodou a má adhezi k většině mokrých povrchů
- Vytvrzuje během 10 minut pro rychlé opravy
- Pracovní teplota: -30 °C až +121 °C

Díky LOCTITE® 3463™ zvládnete každou opravu s lehkostí a jistotou. Buďte připraveni na všechny situace s tímto spolehlivým epoxidovým tmelem od LOCTITE®.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Barva černé
Značka Loctite

Určitě si přečtěte

Články odjinud