Loctite 504465 sada na opravu čelního skla je skvělým řešením pro odstranění stop po úderu kamene do skla vašeho vozidla. Tato souprava, dříve známá jako Loctite 37613, je navržena pro opravu drobných prasklin čelního skla s minimálními náklady a časovými nároky. S touto sadou můžete snadno opravit poškozené čelní sklo bez nutnosti demontáže z vozidla. Opravný tmel je vhodný pro většinu typů laminovaných čelních skel automobilů, která byla poškozena. Sada postačí pro jednu opravu a provádí se na... Celý popis

Koupit za 486 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Loctite 504465 sada na opravu čelního skla je skvělým řešením pro odstranění stop po úderu kamene do skla vašeho vozidla. Tato souprava, dříve známá jako Loctite 37613, je navržena pro opravu drobných prasklin čelního skla s minimálními náklady a časovými nároky. S touto sadou můžete snadno opravit poškozené čelní sklo bez nutnosti demontáže z vozidla.

Opravný tmel je vhodný pro většinu typů laminovaných čelních skel automobilů, která byla poškozena. Sada postačí pro jednu opravu a provádí se na ploše osvětlené slunečním světlem pro dokonalé vytvrzení opravného materiálu. Tato opravná sada Bullseye je ideální pro opravy vad ve tvaru čočky, avšak není určena pro závažnější hvězdicovitá poškození nebo dlouhé trhliny, které mohou ohrozit bezpečnost.

**Hlavní parametry:**
- Rychlá oprava čelního skla.
- Snadné použití.
- Spolehlivá a dlouhodobě odolná oprava.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud