Loctite 3863 Opravárenská sada je ideálním řešením pro snadnou opravu přerušených nebo poškrábaných mřížek vodičů vyhřívání zadních skel. Díky vysokému podílu stříbra je tato sada vysoce vodivá a zaručuje spolehlivou opravu. Obsah balení je kompletní - najdete zde lahvičku s 2g náplní, štěteček a lepící papírek pro správný tvar opravy. S Loctite 3863 můžete opravit topné vodiče o délce až 10 cm rychle a snadno. Tato technologie je rozpouštědlová a po vytvrzení na vzduchu zanechá stříbrnou kapalinu.... Celý popis

Koupit za 600 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Loctite 3863 Opravárenská sada je ideálním řešením pro snadnou opravu přerušených nebo poškrábaných mřížek vodičů vyhřívání zadních skel. Díky vysokému podílu stříbra je tato sada vysoce vodivá a zaručuje spolehlivou opravu. Obsah balení je kompletní - najdete zde lahvičku s 2g náplní, štěteček a lepící papírek pro správný tvar opravy.

S Loctite 3863 můžete opravit topné vodiče o délce až 10 cm rychle a snadno. Tato technologie je rozpouštědlová a po vytvrzení na vzduchu zanechá stříbrnou kapalinu. Aplikace je jednoduchá a efektivní - ideální pro opravy vyhřívacích mřížek autoskel.

**Hlavní parametry:**
- Obsah: lahvička s 2g náplní, štěteček, lepící papírek
- Opravuje topné vodiče až v délce 10 cm
- Vysoká vodivost díky vysokému podílu stříbra
- Technologie: rozpouštědlová
- Vzhled: stříbrná kapalina
- Aplikace: opravy vyhřívacích mřížek autoskel
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Značka Loctite
Epoxidové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud