LOCTITE® 406™ je univerzální lepidlo s technologií kyanoakrylátu, které je ideální pro lepení plastů a elastomerů s velmi krátkou dobou fixace. Díky jednosložkovému složení a nízké viskozitě je snadné aplikovat a zajistí silné spoje. Toto lepidlo se vytvrzuje vlhkostí a nabízí plnou záruku na své vlastnosti. Hlavní parametry: - Technologie: Kyanoakrylát - Chemický typ: Ethylkyanoakrylát - Vzhled (nevytvrzený): Průhledná, čirá až slámově žlutá kapalina - Viskozita: Nízká - Vytvrzení: Vlhkostí -... Celý popis

Koupit za 561 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

LOCTITE® 406™ je univerzální lepidlo s technologií kyanoakrylátu, které je ideální pro lepení plastů a elastomerů s velmi krátkou dobou fixace. Díky jednosložkovému složení a nízké viskozitě je snadné aplikovat a zajistí silné spoje. Toto lepidlo se vytvrzuje vlhkostí a nabízí plnou záruku na své vlastnosti.

Hlavní parametry:
- Technologie: Kyanoakrylát
- Chemický typ: Ethylkyanoakrylát
- Vzhled (nevytvrzený): Průhledná, čirá až slámově žlutá kapalina
- Viskozita: Nízká
- Vytvrzení: Vlhkostí
- Aplikace: Lepení
- Určení: Plasty a elastomery
- Skladování: 2 °C až 8 °C
- Klasifikace: Dráždí kůži, Způsobuje vážné podráždění očí, Může způsobit podráždění dýchacích cest

Tento lepidlo je skladováno podle technického listu, dodává se v originálním balení a je vhodné pro různé aplikace. LOCTITE® 406™ je spolehlivou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a silné lepidlo pro plastové a pryžové materiály.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Barva transparentní
Značka Loctite
Epoxidové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud