LOCTITE® 454™ je univerzální lepidlo s vysokou viskozitou a tixotropní konzistencí, které je ideální pro lepení různých materiálů, včetně dřeva, papíru, kůže a tkanin. Díky jednosložkovému složení a technologii kyanoakrylátu je tento gel vhodný pro lepení obtížně lepitelných materiálů, které vyžadují rovnoměrné zatížení a vysokou pevnost v tahu či smyku. LOCTITE® 454™ umožňuje rychlé a spolehlivé spojení široké škály materiálů včetně kovů, plastů a elastomerů. Hustý gel zabraňuje stékání lepidla... Celý popis

Koupit za 108 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

LOCTITE® 454™ je univerzální lepidlo s vysokou viskozitou a tixotropní konzistencí, které je ideální pro lepení různých materiálů, včetně dřeva, papíru, kůže a tkanin. Díky jednosložkovému složení a technologii kyanoakrylátu je tento gel vhodný pro lepení obtížně lepitelných materiálů, které vyžadují rovnoměrné zatížení a vysokou pevnost v tahu či smyku. LOCTITE® 454™ umožňuje rychlé a spolehlivé spojení široké škály materiálů včetně kovů, plastů a elastomerů. Hustý gel zabraňuje stékání lepidla na svislých površích, což usnadňuje aplikaci.

Hlavní parametry:
- Technologie: Kyanoakrylát
- Chemický typ: Ethylkyanoakrylát
- Vzhled (nevytvrzený): Průhledný až mírně zakalený gel LMS
- Složení: Jednosložkový
- Viskozieta: Vysoká, tixotropní
- Vytvrzení: Vlhkostí
- Aplikace: Lepení
- Určení: Dřevo, papír, kůže, tkaniny

LOCTITE® 454™ se vyznačuje rychlým procesem vytvrzení aktivovaný vlhkostí, přičemž dosažení plné pevnosti spoje může trvat až 24 hodin. Rychlost vytvrzení závisí na velikosti spáry a okolní vlhkosti vzduchu; optimální podmínky pro dosažení nejlepších výsledků jsou relativní vlhkost 40-60 % při teplotě 22°C. Pro dosažení pevného spoje je důležité dodržet správné postupy při aplikaci lepidla, včetně čištění a aktivace povrchů a správného dávkování lepidla a aktivátorů. LOCTITE® 454™ je skladovatelný při teplotách 2-8°C v uzavřených nádobách, což zajistí optimální vlastnosti produktu při použití.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Použití na dřevo
Typ lepidla
Barva transparentní
univerzální lepidla ano

Články odjinud