Vteřinové lepidlo Loctite 480 je ideální volbou pro lepení spojů kov na kov, pryž nebo magnety. Tento pryží plněný produkt se vyznačuje zvýšenou pružností a odolností proti loupání a rázům, což ho činí skvělou volbou pro aplikace, kde je vyžadována odolnost vůči rázovému namáhání. Díky schopnosti odolávat vlhkému prostředí je Loctite 480 perfektní pro použití v elektrotechnice, automatizaci a průmyslových aplikacích. Hlavní parametry: - Viskozita: 200 [mPa.s] - Maximální spára: 0,10 [mm] - Teplotní... Celý popis

Koupit za 1 262 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vteřinové lepidlo Loctite 480 je ideální volbou pro lepení spojů kov na kov, pryž nebo magnety. Tento pryží plněný produkt se vyznačuje zvýšenou pružností a odolností proti loupání a rázům, což ho činí skvělou volbou pro aplikace, kde je vyžadována odolnost vůči rázovému namáhání. Díky schopnosti odolávat vlhkému prostředí je Loctite 480 perfektní pro použití v elektrotechnice, automatizaci a průmyslových aplikacích.

Hlavní parametry:
- Viskozita: 200 [mPa.s]
- Maximální spára: 0,10 [mm]
- Teplotní odolnost: -40 až +100 [°C]
- Lepený materiál: ocel, hliník, zinek dichromát, neoprén, pryž, nitrilová, ABS, PVC, polykarbonát, fenol a další
- Manipulační pevnost ve smyku:
- Na oceli: 22 - 30 [N/mm2]
- Na ABS za: 6 - 20 [N/mm2]
- Na polykarbonátu za: 5 - 20 [N/mm2]
- Rychlost fixace:
- Na oceli za: 60 - 120 [s]
- Na ABS za: 20 - 50 [s]
- Na polykarbonátu za: 30 - 90 [s]

Loctite 480 je jednosložkové lepidlo s nízkou viskozitou, které vytvrzuje vlhkostí. Jeho schopnost polohovat lepené části usnadňuje práci a zajišťuje precizní spoje. Pro dosažení optimálních výsledků je doporučeno povrchy před lepením důkladně vyčistit a odmaštit. S baleními o objemech 20g, 50g a 500g je Loctite 480 praktickým pomocníkem pro širokou škálu lepení v průmyslových i domácích aplikacích.

Henkel - Loctite 480 - IDH: 1437132
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Barva černé
Značka Loctite
polyuretanové tmely ano
Epoxidové tmely ano
silikonové tmely ano

Články odjinud