LOCTITE® 4850™ je unikátní lepidlo s technologií kyanoakrylátu, které je navrženo pro lepení obtížně lepitelných materiálů s pružným spojením. Díky své střední viskozitě a schopnosti vytvrzení vlhkostí je ideální pro lepení kůže, tkanin a papíru. Tento jednosložkový produkt umožňuje rychlé a spolehlivé spojení různých materiálů, včetně kovů, plastů a elastomerů. LOCTITE® 4850™ je neocenitelným pomocníkem při lepení porézních a savých materiálů, jako je papír, kůže a textilie, a dokáže udržet plnou... Celý popis

Koupit za 254 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

LOCTITE® 4850™ je unikátní lepidlo s technologií kyanoakrylátu, které je navrženo pro lepení obtížně lepitelných materiálů s pružným spojením. Díky své střední viskozitě a schopnosti vytvrzení vlhkostí je ideální pro lepení kůže, tkanin a papíru. Tento jednosložkový produkt umožňuje rychlé a spolehlivé spojení různých materiálů, včetně kovů, plastů a elastomerů. LOCTITE® 4850™ je neocenitelným pomocníkem při lepení porézních a savých materiálů, jako je papír, kůže a textilie, a dokáže udržet plnou stlačitelnost spojů, například při lepení pryže.

Hlavní parametry:
- Technologie: Kyanoakrylát
- Chemický typ: Ethyl / butyl kyanoakrylát
- Vzhled (nevytvrzený): Čirá bezbarvá kapalina LMS
- Složení: Jednosložkový
- Viskoziita: Střední
- Vytvrzení: Vlhkostí
- Aplikace: Lepení
- Určení: Kůže, tkaniny, papír
- Měrná hmotnost: 1,1 g/cm3 při 25 °C
- Bod vzplanutí: viz Bezpečnostní list
- Viskozita: 250 až 500 mPa•s při 25 °C a smykové rychlosti 100 s-1
- Provozní vlastnosti: Vytvrzení atmosférickou vlhkostí, úplná chemická odolnost po minimálně 24 hodinách
- Odolnost vůči prostředí: Vytvrzeno po dobu 1 týdne při 22 °C
- Pokyny pro použití: Čisté a odmaštěné povrchy, lepení v malých spárách do 0,05 mm
- Skladování: V originálních nádobách při teplotě 2-8 °C

LOCTITE® 4850™ je spolehlivým partnerem pro každého, kdo hledá kvalitní lepidlo pro náročné aplikace. S tímto produktem získáte silné a trvanlivé spoje mezi různými materiály, a to s rychlostí a jednoduchostí, kterou potřebujete pro své projekty. S jeho schopností odolávat různým podmínkám a poskytovat pružné spojení je LOCTITE® 4850™ nezbytným doplňkem vaší dílny či hobby boxu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Barva transparentní
Značka Loctite
lepidla na kůži ano
lepidla na plast ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud