S Loctite 515 už se nemusíte bát netěsnících lícovaných spojů kovových přírub! Toto akrylátové těsnění je skvělým pomocníkem při vytváření pevných a spolehlivých spojů, které odolají i extrémním podmínkám. Díky své flexibilitě dokáže vyplnit i mikrotrhlinky a zajistit tak dokonalou těsnost. A co víc, Loctite 515 je odolné vůči olejům, vodě i většině chemikálií, takže se nemusíte bát o jeho trvanlivost. S tímto těsněním budete mít jistotu, že vaše spoje budou bezpečné a bez úniků! Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 3 511 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Loctite 515 už se nemusíte bát netěsnících lícovaných spojů kovových přírub! Toto akrylátové těsnění je skvělým pomocníkem při vytváření pevných a spolehlivých spojů, které odolají i extrémním podmínkám. Díky své flexibilitě dokáže vyplnit i mikrotrhlinky a zajistit tak dokonalou těsnost. A co víc, Loctite 515 je odolné vůči olejům, vodě i většině chemikálií, takže se nemusíte bát o jeho trvanlivost. S tímto těsněním budete mít jistotu, že vaše spoje budou bezpečné a bez úniků!

Hlavní parametry:
- Akrylátové těsnění pro lícovaná spojení kovových přírub
- Flexibilní a odolné vůči extrémním podmínkám
- Schopné vyplnit i mikrotrhlinky pro dokonalou těsnost
- Odolné vůči olejům, vodě a většině chemikálií
- Zajišťuje pevné a spolehlivé spoje
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Velikost balení 300 ml
Značka Loctite
tmely na kov ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud