Lepidlo Loctite 577 je spolehlivým partnerem pro utěsnění potrubí a závitů až do velikosti 3 palců. Toto netoxické lepidlo je certifikováno mnoha vodárenskými a plynárenskými institucemi a je ideální pro těsnění vodních, plynových a jiných systémů obsahujících kapaliny a tlakový vzduch. Navíc se jedná o produkt, který je zvláště efektivní při nízkých teplotách. Díky svým vlastnostem se těsnivo nevytlačuje, nesmršťuje ani neucpává systém uvolněnými částicemi, což zajišťuje dlouhodobou spolehlivost.... Celý popis

Koupit za 3 102 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Lepidlo Loctite 577 je spolehlivým partnerem pro utěsnění potrubí a závitů až do velikosti 3 palců. Toto netoxické lepidlo je certifikováno mnoha vodárenskými a plynárenskými institucemi a je ideální pro těsnění vodních, plynových a jiných systémů obsahujících kapaliny a tlakový vzduch. Navíc se jedná o produkt, který je zvláště efektivní při nízkých teplotách. Díky svým vlastnostem se těsnivo nevytlačuje, nesmršťuje ani neucpává systém uvolněnými částicemi, což zajišťuje dlouhodobou spolehlivost.

Loctite 577 je snadno demontovatelný za pomoci běžných nástrojů a splňuje náročné normy pro těsnění plynových fitinků. Certifikace pro použití s pitnou vodou a schválení Ministerstvem zdravotnictví a dalšími institucemi dodávají uživatelům jistotu v kvalitu a bezpečnost produktu. Toto lepidlo je ideální pro díly z nerezové oceli a vytvrzuje bez přístupu vzduchu, což zabraňuje uvolnění spoje způsobeného vibracemi a rázy.

Hlavní parametry:
- Technologie: akrylát
- Chemický typ: Dimethakrylát ester
- Vzhled (nevytvrzený): Žlutá pasta
- Fluorescence: Pozitivní pod UV zářením
- Složky: Jednosložkový
- Viskozita: Vysoká, tixotropní
- Vytvrzení: Anaerobní
- Sekundární vytvrzení: Aktivátor
- Aplikace: Závitové těsnění
- Pevnost: Střední
- Povolovací síla: Střední
- Utěsňuje bez konopí a pasty
- Maximální rozměr závitu: 3 palce
- Teplotní rozsah: od -55°C do +150°C
- Lepený podklad: Kov
- Certifikace: Schváleno Ministerstvem zdravotnictví, DVGW, OVGW
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ lepidla
Barva žluté
Značka Loctite
butylové tmely ano
lepidla na kov ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud