Loctite 577 je spolehlivým pomocníkem při zajišťování a těsnění kovových trubek a závitových potrubních dílů až do velikosti 3 palců. Tento produkt je ideální pro utěsňování vodních, plynových a dalších systémů obsahujících kapaliny, tlakový vzduch a propan-butan. Certifikovaný mnoha vodárenskými a plynárenskými institucemi, Loctite 577 je netoxický a snadno demontovatelný za pomoci běžných nástrojů. Navíc je zvláště vhodný pro použití při nízkých teplotách, kde se nevytlačuje, nesmršťuje ani neucpává... Celý popis

Koupit za 991 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Loctite 577 je spolehlivým pomocníkem při zajišťování a těsnění kovových trubek a závitových potrubních dílů až do velikosti 3 palců. Tento produkt je ideální pro utěsňování vodních, plynových a dalších systémů obsahujících kapaliny, tlakový vzduch a propan-butan. Certifikovaný mnoha vodárenskými a plynárenskými institucemi, Loctite 577 je netoxický a snadno demontovatelný za pomoci běžných nástrojů. Navíc je zvláště vhodný pro použití při nízkých teplotách, kde se nevytlačuje, nesmršťuje ani neucpává systém uvolněnými částicemi.

Loctite 577 vytvrzuje bez přístupu vzduchu ve spáře mezi lepenými kovovými povrchy, což zabraňuje uvolnění spoje způsobeného vibracemi a rázy. Tento produkt je ideální pro díly z nerezové oceli bez potřeby povrchové aktivace. S dodávkou v balení 50 ml nebo 250 ml, Loctite 577 nabízí střední povolovací sílu 11 Nm a teplotní odolnost od -55 do +150 °C.

**Hlavní parametry:**
- Dodávka: 50 ml, 250 ml
- Max. rozměr závitu: M80 / R3 palce
- Povolovací síla: 11 Nm
- Teplotní odolnost: -55 až +150 °C
- Viskozita: 16.000 - 13.000 mPa.s
- Schválení: DVGW, NSF, GAS

**Vlastnosti:**
- Technologie: akrylát
- Vzhled: žlutá pasta
- Složení: jednosložkový
- Viskozita: vysoká, tixotropní
- Vytvrzení: anaerobní
- Aplikace: závitové těsnění
- Pevnost: střední

Loctite 577 je tedy skvělou volbou pro rychlé a spolehlivé utěsnění kovových trubek a závitových dílů, které vyžadují odolnost vůči různým tlakům a teplotám. S tímto produktem můžete mít jistotu pevného spoje bez rizika prosakování či uvolnění.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Velikost balení 50 ml
Typ lepidla
Značka Loctite
Barva žluté
Silikony pro sanitární účely ano
silikony pro okna a dveře ano
silikony pro koupelny a kuchyně ano
silikony pro venkovní použití ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud