S LOCTITE® 5910® můžete snadno a spolehlivě utěsnit různé kovové díly, jako jsou kryty lisované z ocelových plechů či rozdělovače oleje. Tato černá tixotropní pasta na bázi oximového silikonu nabízí vynikající odolnost vůči automobilovým motorovým olejům a schopnost odolávat pohybům spoje. Díky svým vlastnostem se nehodí pro použití v kyslíkových prostředích nebo pro těsnění chlóru. Při použití je důležité dbát na čistotu a odmaštění povrchů pro optimální výsledek. LOCTITE® 5910® se vytvrzuje vulkanizací... Celý popis

Koupit za 428 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S LOCTITE® 5910® můžete snadno a spolehlivě utěsnit různé kovové díly, jako jsou kryty lisované z ocelových plechů či rozdělovače oleje. Tato černá tixotropní pasta na bázi oximového silikonu nabízí vynikající odolnost vůči automobilovým motorovým olejům a schopnost odolávat pohybům spoje. Díky svým vlastnostem se nehodí pro použití v kyslíkových prostředích nebo pro těsnění chlóru. Při použití je důležité dbát na čistotu a odmaštění povrchů pro optimální výsledek. LOCTITE® 5910® se vytvrzuje vulkanizací při pokojové teplotě a jeho tixotropní charakter zabraňuje stékání z místa nanesení.

Hlavní parametry:
- Technologie: Silikon
- Chemický typ: Oximový silikon
- Vzhled (nevytvrzený): Černá pasta LMS
- Složky: Jednosložkový
- Viskozita: Tixotropní pasta
- Vytvrzení: Vulkanizace při pokojové teplotě
- Aplikace: utěsňování
- Zvláštní výhoda: Odolnost vůči automobilovým motorovým olejům
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Typ silikony
Barva černé
Značka Loctite
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud