LOCTITE 5970 je specializovaným těsnicím materiálem navrženým pro náročné aplikace. Tento jednosložkový silikon okamžitě odolává nízkotlakové zkoušce ještě před zahájením procesu tuhnutí, což zajišťuje rychlé a spolehlivé výsledky. Jeho vysoká odolnost vůči olejům a schopnost vydržet intenzivní pohyby spoje ho činí ideální volbou pro aplikace jako jsou kryty lisované z ocelových plechů či těsnění přírub. Hlavní parametry: - Typ: jednosložkový alkoxy silikon - Barva: černá - Průtažnost: 200 % -... Celý popis

Koupit za 1 050 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

LOCTITE 5970 je specializovaným těsnicím materiálem navrženým pro náročné aplikace. Tento jednosložkový silikon okamžitě odolává nízkotlakové zkoušce ještě před zahájením procesu tuhnutí, což zajišťuje rychlé a spolehlivé výsledky. Jeho vysoká odolnost vůči olejům a schopnost vydržet intenzivní pohyby spoje ho činí ideální volbou pro aplikace jako jsou kryty lisované z ocelových plechů či těsnění přírub.

Hlavní parametry:
- Typ: jednosložkový alkoxy silikon
- Barva: černá
- Průtažnost: 200 %
- Provozní teplota: až 300 °C
- Odolnost vůči olejům: velmi dobrá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Velikost balení 300 ml
Typ silikony
Barva černé
Značka Loctite
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud